Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★★★

  • Argylle

    ★★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★½

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★½

  • ted

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • Lift

    ★★½

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

  • Night Swim

    ★½

  • Merry Little Batman

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★★½

  • Good Burger 2

    ★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Slotherhouse

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★½

  • LEGO Disney Princess: The Castle Quest

    ★★

  • Strays

    ★½

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★½