Sort by

Vinny has logged 13 entries for films during August 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Imperium

Imperium

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zoolander 2

Zoolander 2

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Midnight Special

Midnight Special

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Florence Foster Jenkins

Florence Foster Jenkins

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Nerve

Nerve

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★½
Edit this entry  
07
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Café Society

Café Society

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry