• The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • They Came From the Attic

    ★★★★

  • Dread in the Night

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Eresomim: A Short Film Lost in the Annals of Time and Space

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • Patsy & Loretta

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Judy

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Zombies From the Snow

    ★★★★★

  • The Hug

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Justice League

    ★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Batman vs. Two-Face

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • The Boss Baby

    ½

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Batman: Return of the Caped Crusaders

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★★

  • Jackie

    ★★★★½

  • Bad Moms

    ★★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★½

  • Ghostbusters

    ★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • Piper

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Tempest Storm

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Grease Live

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★½

  • Spectre

    ★★★

  • Invisible Sister

    ★★½

  • Pan

    ★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★½

  • Suffragette

    ★★★★

  • Descendants

    ★★★½

  • Pixels

    ★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Bad Hair Day

    ★★½

  • Cinderella

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★½