Sort by
  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Ballerina

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • My Fault

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • Magazine Dreams

  • Missing

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Sick

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • The Invitation

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • House of Darkness

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Last Seen Alive

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★★½

  • 365 Days: This Day

    ★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • The Bubble

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★