• Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Scary Movie 5

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Chaos Walking

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • What Lies Below

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Red Sea Diving Resort

    ★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Not Another Teen Movie

    ★★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★★

  • Defending Jacob

    ★★★½

  • Gifted

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★