• Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Batman Begins

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Victor/Victoria

    ★★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Amadeus

    ★★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★★

  • Aliens

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★