Austin has logged 15 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Burning

Burning

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Locke

Locke

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Warrior

Warrior

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry