VISIIONS has logged 10 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
mother!

mother!

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry