beck has logged 104 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: Black Museum

Black Mirror: Black Museum

2017
×
★★★½
Edit this entry  
29
Black Mirror: Hang the DJ

Black Mirror: Hang the DJ

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: Arkangel

Black Mirror: Arkangel

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: USS Callister

Black Mirror: USS Callister

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: Crocodile

Black Mirror: Crocodile

2017
×
Read the review Edit this entry  
28
Ryan Hamilton: Happy Face

Ryan Hamilton: Happy Face

2017
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Room

Room

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Bruno Mars: 24K Magic Live at the Apollo

Bruno Mars: 24K Magic Live at the Apollo

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Amanda Knox

Amanda Knox

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Columbus

Columbus

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
26
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Joe Mande's Award-Winning Comedy Special

Joe Mande's Award-Winning Comedy Special

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Black Mirror: Nosedive

Black Mirror: Nosedive

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Everything, Everything

Everything, Everything

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Berlin Syndrome

Berlin Syndrome

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
mother!

mother!

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Legally Blonde: The Musical

Legally Blonde: The Musical

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Captain Fantastic

Captain Fantastic

2016
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
08
It

It

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Funny Games

Funny Games

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Hostel: Part II

Hostel: Part II

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Mountain Between Us

The Mountain Between Us

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry