beck has logged 26 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
Read the review Edit this entry  
18
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Searching

Searching

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Date Night

Date Night

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
32 Pills: My Sister's Suicide

32 Pills: My Sister's Suicide

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Empire Records

Empire Records

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Stealing Beauty

Stealing Beauty

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
That Thing You Do!

That Thing You Do!

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Greta

Greta

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry