• What Is a Woman?

  • Prey

  • Not Okay

  • Tahan

  • Nope

  • Bullet Train

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

  • Virgin Forest

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★½

  • Pistol

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Elvis

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Aviary

    ★★

  • The Offer

  • Chariot

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Boys Presents: Diabolical

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Love, Sex and Pandemic

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Exploited

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

  • Hatching

    ★★★½

  • Resurrection

  • Dual

    ★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Watcher

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Gold

    ★★★

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Degenerates

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★