• Squid Game

    ★★★★★

  • The Life Ahead

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The Secret: Dare to Dream

    ★★★★★

  • The Postcard Killings

    ★★★

  • 365 Days

    ★★½

  • Fractured

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Sextuplets

    ★★

  • Otherhood

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Perfect Date

    ★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★★

  • Serenity

    ½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★★★

  • Swiped

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★★★

  • Border

    ★★★½

  • The Week Of

    ★★★★

  • Bao

    ★★½

  • My Step Dad: The Hippie

    ½

  • Ploey: You Never Fly Alone

    ½

  • Truth or Dare

    ★★★

  • Persona

    ★★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★★★

  • Stranger in My Pocket

    ★★★★★

  • Mortal World

    ★★★★★

  • Butterflies

    ★★★½

  • Pity

    ★★★★

  • Arif V 216

    ★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★★★

  • Maide'nin Altın Günü

    ★★½

  • In the Family

    ★★★★★

  • Ayla: The Daughter of War

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★½

  • A-Channel +smile Extra OVA: Alexandrite In The Pot

    ★★★★★

  • Gerald's Game

    ★★

  • mother!

    ★★★

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Toc Toc

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Loveless

  • In a Heartbeat

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Smurfs: The Lost Village

    ★★★½

  • T2 Trainspotting

    ★★★½

  • Innocent

    ★★★½

  • The Big Sick

    ★★★★★

  • Hesapta Aşk

    ★★★

  • Sen Benim HerŞeyimsin

    ★★★★★

  • Sister In Law

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★★