• Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • Death to 2021

  • Mother/Android

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • The Unforgivable

  • House of Gucci

  • Hellbound

  • Love Me Instead

  • Swan Song

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Red Notice

  • One Shot

    ★½

  • Finch

    ★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Army of Thieves

  • Hypnotic

  • Eternals

    ★★½

  • Last Man Down

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Antlers

    ★½

  • The Tender Bar

    ★★

  • Grudge

    ★½

  • The Manor

  • Madres

    ★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • South of Heaven

    ★★

  • Forever Rich

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No One Gets Out Alive

  • No Time to Die

    ★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • V/H/S/94

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Intrusion

  • Fever Dream

    ★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Silent Night

  • Cry Macho

    ★★

  • Schumacher

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★½

  • Prey

  • Kate

    ★½

  • Copshop

    ★★

  • The Starling

  • Halloween Kills

    ★½

  • Old Henry

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Encounter

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Zone 414

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • Belfast

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Voyeurs

    ½

  • Candyman

    ★½

  • The Girl Who Got Away

  • The Protégé

  • Reminiscence

    ★½