Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Het Geheugenspel

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Knights of the Zodiac

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Black Lotus

    ★½

  • Renfield

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Grenzeloos Verraad

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Spinning Gold

    ★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Old Way

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Strange World

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Narcosis

    ★★★½

  • Marlowe

    ★★★

  • The Enforcer

    ★★½

  • Sea of Time

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Devotion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★