• Suspiria

    ★★★★

  • Free Solo

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • First Man

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Little Italy

    ★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★½

  • Santa Jaws

    ★★

  • Slender Man

    ½

  • All You Ever Wished For

  • The Meg

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★

  • Purl

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Gotti

    ★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Shoplifters

    ★★★½

  • The Kissing Booth

    ★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Rampage

    ★★½

  • Period. End of Sentence.

    ★★★½

  • Jesus Christ Superstar Live in Concert

    ★★★★

  • The Titan

    ★½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Team Darryl

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Peter Rabbit

    ★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Making Fun: The Story of Funko

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Leave No Trace

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★★

  • The Post

    ★★½

  • A Christmas Story Live!

    ★½

  • Phantom Thread

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • F*&% the Prom

    ½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • The Problem with Apu

    ★★

  • A Christmas Prince

    ★★★

  • Pottersville

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Innocent Souls

  • Justice League

    ★★½

  • Bong of the Living Dead

    ★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★★★