• Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Babylon

  • Don't Worry, Darling

  • Spider-Man: No Way Home

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Horimiya

    ★★★½

  • SK8 the Infinity

    ★★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Happiest Season

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • Break the Silence: The Movie

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Given

    ★★★★

  • After We Collided

  • The Half of It

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Togo

    ★★★½

  • 6 Underground

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Frozen II

    ★½

  • Klaus

    ★★★★★

  • BTS World Tour 'Love Yourself - Speak Yourself' (The Final) Seoul Live Viewing

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Peter's To-Do List

  • Bad Education

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★

  • Joker

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Bring the Soul: The Movie

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Father There Is Only One

    ½

  • Secret Obsession

    ★★

  • Given

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★½

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • The Hustle

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Swallow

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • After

    ★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★

  • Despite Everything

    ★★

  • Us

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★