Sort by
  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Dora and the Fantastical Creatures

    ★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ½

  • The Creator

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

    ★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • nothing, except everything.

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Jules

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The First Slam Dunk

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • Blue's Big City Adventure

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★