ᴡᴀᴅᴇ has logged 16 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Let Us Prey

Let Us Prey

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Last Shift

Last Shift

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
Read the review Edit this entry  
30
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Saw V

Saw V

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Saw IV

Saw IV

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Saw III

Saw III

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Saw II

Saw II

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Saw

Saw

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Errementari: The Blacksmith and the Devil

Errementari: The Blacksmith and the Devil

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
City of God

City of God

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry