Sort by
  • Affliction

    ★★★★½

  • Little Nicky

    ★★★

  • The Mangler

    ★½

  • Killdozer

    ★½

  • Man In The Box

  • Lair

    ★★

  • The Swamp of the Ravens

    ★½

  • Shadowzone

    ★½

  • The Scorpion with Two Tails

    ★★

  • The Nesting

    ★★

  • The Vineyard

    ★★½

  • Night Vision

    ★★

  • Blood

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Werewolf Woman

    ★½

  • The Boogey Man

    ★★★

  • Unhinged

    ★★

  • Late Night Trains

    ★★★