Sort by
  • Metalocalypse: Army of the Doomstar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Dream

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • The Munsters

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★