• Goodnight Darling

    ★★★½

  • The Rule of Three

    ★★★

  • Motion Detected

    ★★★

  • Cat's Game

    ★★★

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★

  • Sheltie

    ★★★

  • A Visitor

    ★★★

  • Filth

    ★★★

  • Gutterwitch

    ★★★

  • Come to Bed

    ★★★

  • Couples Therapy

    ★★★

  • Canvas

    ★★★½

  • Wet Willy

    ★★★

  • Mateo

    ★★★

  • The Girl in the Woods

    ★★★

  • Deep Breaths

    ★★★

  • Coming to Light

    ★★★

  • Carrie's Doing Great

    ★★★

  • Mirror Gaze

    ★★★

  • The Silent Lay Steady

    ★★★

  • Feed Your Muse

    ★★★

  • Snake Eyes: An ASMR Nightmare Experience

    ★★★

  • Good Guy with a Gun

    ★★★

  • The Lonely Host

    ★★★

  • Umbrella

    ★★★½

  • The Brass Elephant in the Room

    ★★★

  • Navozande, the Musician

    ★★★

  • Snake Dick

    ★★★

  • Crayon Shin-Chan: Crash! Rakuga Kingdom and Almost Four Heroes

    ★★★★½

  • Coil

    ★★★

  • Infracktion

    ★★★

  • The Chippie

    ★★★

  • Hamster Hell 2

    ★★★½

  • Don't Peek

    ★★★

  • Dalia's World

    ★★★

  • We Die Alone

    ★★★½

  • Suspense

    ★★★

  • Windup

    ★★★

  • Monster

    ★★★

  • The Surrogate

    ★★★★

  • Souvenir, souvenir

    ★★★½

  • Carnivore

    ★★★½

  • Chromophobia

    ★★★

  • Feeder

    ★★★

  • Steve and the Dead Girl

    ★★★

  • Kissed

    ★★★

  • Coming Out

    ★★★★½

  • Empty Places

    ★★★

  • Flick

    ★★★

  • The Shoreline

    ★★★★

  • The Three Men You Meet at Night

    ★★★

  • Trust Me: A Witness Account of The Goatman

    ★★★

  • The Wait

    ★★★

  • The Silent Dog

    ★★★

  • The Making of Not Alone in Here

    ★★★

  • Not Alone in Here

    ★★★½

  • Cassandra

    ★★★

  • The Tooth Fairy

    ★★★

  • Intrusion

    ★★★

  • Mommy

    ★★★

  • The Gaze

    ★★★

  • One Cut of the Dead - Mission: Remote

    ★★★

  • MAN 2020

    ★★★

  • Screen

    ★★★

  • Visit

    ★★★

  • A Folded Wish

    ★★★

  • Good Enough: Making Shadowed

    ★★★

  • Shadowed

    ★★★★

  • The Mannequin

    ★★★

  • Bed Head

    ★★★½

  • Double Tap

    ★★★

  • Atomic Ed

    ★★★