Sort by
  • Randy Feltface: Feltopia

  • Bob and Don: A Love Story

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Mask

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Mission

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Moon

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Full Circle

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Machine

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Never Fuggedaboutit

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • The Adults

    ★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Paul T. Goldman

  • Stonehouse

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Sean Patton: Number One

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★★

  • My Cat Lucy

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Lost King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Kyle Kinane: Trampoline In A Ditch

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Firestarter

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • The Northman

  • RRR

    ★★★★★