Sort by
  • Madoff: The Monster of Wall Street

    ★★★½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Werewolf by Night

  • Patton Oswalt: We All Scream

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • Moon Knight

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Martha Mitchell Effect

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Rescuing a Fantasy Classic

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Hawkeye

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★½

  • LuLaRich

    ★★★½

  • Attica

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Automat

    ★★★

  • Torn

    ★★★★

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • The Loud House Movie

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Untold: Deal with the Devil

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½