Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Crush

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★