• 8-Bit Christmas

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Hell Hath No Fury

    ★★½

  • One Shot

    ★★★½

  • The Making of ROCKY VS. DRAGO by Sylvester Stallone

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★½

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Night of the Animated Dead

    ★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Copshop

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • It Takes Three

    ★★★

  • Procession

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Risen

    ★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Sweet Girl

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Raging Fire

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Respect

    ★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Souvenir Part II

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★