Sort by
  • Venom 3

    ★★★★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Choose Love

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

  • Falling for Christmas

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

  • Lightyear

  • Fire Island

    ★★★★