Sort by
  • Crypto Boy

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★

  • The Passenger

    ★½

  • Circus Maximus

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Noise

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★½

  • Unlocked

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Violent Night

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Zillion

    ★★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Influencer

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Do Revenge

    ★½

  • Sanctuary

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Sick

    ★★½