Sort by
  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • After Everything

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Choose Love

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Big Fun

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love Again

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Perfect Addiction

  • BlackBerry

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½