Sort by

Wayne has logged 13 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Death Wish

Death Wish

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Easy Rider

Easy Rider

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Witches of Eastwick

The Witches of Eastwick

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Terms of Endearment

Terms of Endearment

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The 15:17 to Paris

The 15:17 to Paris

2018
×
Read the review Edit this entry  
08
Mudbound

Mudbound

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
As Good as It Gets

As Good as It Gets

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
★★
Edit this entry  
02
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★½
Edit this entry