• The Prowler

    ★★★★½

  • Firewalker

    ★★½

  • Christmas in Rome

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Stuck Together

    ★★½

  • Holly's Holiday

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Night Moves

    ½

  • I Love Sarah Jane

    ★½

  • Junior

    ★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Five Star Christmas

    ★★★½

  • A Christmas Kiss II

    ★★★½

  • Ebenezer

    ★★

  • Purple Noon

    ★★★★½

  • Once a Thief

    ★★★★½

  • Running with the Devil

    ★★½

  • The Fly

    ★★★★★