• Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Cinderella

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★★½

  • Hollywood

    ★★★★½

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Wind

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dads

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★