• F9

    ★★★★★

  • Maniac

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Tag

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Bright

    ★½

  • Pitch Perfect 3

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Paddington 2

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • 2048: Nowhere to Run

  • Gaga: Five Foot Two

    ★★★

  • 2036: Nexus Dawn

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • The Mummy

    ★★

  • Everything, Everything

    ½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • It Comes at Night

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Fist Fight

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • The Little Hours

    ★★★

  • Why Him?

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Masterminds

    ★★★

  • Wakefield

    ★½

  • Nine Lives

    ★★★★★

  • Nerve

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • The Night Before

    ★★½

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Dope

    ★★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★

  • The Equalizer

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • 22 Jump Street

    ★★★½

  • It Follows

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • What If

    ★★½

  • Iron Man 3

    ★★★½

  • The Way Way Back

    ★½