Sort by

drugged has logged 28 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Vegas Vacation

Vegas Vacation

1997
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Buffalo Running

Buffalo Running

1883
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
There's Someone Inside Your House

There's Someone Inside Your House

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Dune

Dune

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★★
Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Fanatic

The Fanatic

2019
×
Read the review Edit this entry  
27
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
Read the review Edit this entry