• The Ethereal Melancholy of Seeing Horses in the Cold

  • Antlers

    ★★½

  • Your Hands

    ★★★

  • Closer

    ★★

  • Human Form

    ★★½

  • On the Same Page

    ★★½

  • 3 A.M.

    ½

  • The Realest Real

    ★★½

  • Four Roads

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Mind the Steps!

    ★★★

  • GUO4

  • 9214

    ★★½

  • Fifty Percent Grey

    ★★

  • Casque

  • A Brief History of John Baldessari

    ★★★½

  • The Blue Umbrella

    ★★★½