• House of Gucci

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • He's All That

    ★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Luca

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Wendy Williams: What a Mess!

    ★★★

  • Wendy Williams: The Movie

    ★★★

  • Music

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • French Exit

  • Run

    ★★

  • This Is Paris

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Tenet

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Minari

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Zola

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★

  • Cats

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Ma

    ★★★

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • American Factory

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Dumplin'

    ★★

  • The Princess Switch

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Ibiza

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Diamantino

    ★★★★

  • Behind the Curve

    ★★★★

  • Catwalk: Tales from the Catshow Circuit

    ★★★★★

  • Ready Player One

  • Hereditary

    ★★★★

  • Skate Kitchen

    ★★★½