• Blade Runner 2049

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • mother!

    ★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Annabelle: Creation

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★★

  • It Comes at Night

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★

  • Ghost in the Shell

    ★½

  • Power Rangers

    ★★½

  • Life

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Fist Fight

    ★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★

  • Wilson

    ★★½

  • Wind River

    ★★★★★

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Passengers

    ★★½

  • Hidden Figures

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Allied

    ★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★

  • The Accountant

    ★★★

  • Split

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • Snowden

    ★★★

  • The Founder

    ★★★

  • Jackie

    ★★★★½

  • Free Fire

    ★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Sully

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Suicide Squad

  • Jason Bourne

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Colossal

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • The Neon Demon

    ★★★

  • Personal Shopper

    ★★★½

  • Hell or High Water

    ★★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Café Society

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • The Jungle Book

    ★★

  • The Belko Experiment

  • Sausage Party

    ★★★

  • Don't Think Twice

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★