Sort by
  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • The Watcher

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Iliza Shlesinger: Hot Forever

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • A Man Named Scott

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★½

  • Wolf

    ★★½

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★