• Demon Slayer the Movie: Mugen Train

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Murder Trip

  • Tenet

    ★★★★

  • Frankie Boyle Live: Excited for You to See and Hate This

  • Japan Sinks: 2020

  • 8:46

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Charlie Brooker's Antiviral Wipe

    ★★

  • TFW No GF

    ½

  • Normal People

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Cuties

    ½

  • Goldman v Silverman

  • The Outsider

    ★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Jack Whitehall: Christmas with my Father

  • The Gentlemen

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★½

  • Seth Meyers: Lobby Baby

  • Daniel Sloss: X

  • Watchmen

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Deon Cole: Cole Hearted

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Girl from the Other Side

    ★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Color Out of Space

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★½

  • Joker

    ★½

  • Motherless Brooklyn

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Ed Gamble: Blood Sugar

  • Airplane Mode

    ½

  • The Edge

  • The Lion King

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Jo Koy: Comin’ In Hot

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Sorry We Missed You

    ★★★½

  • Promare

    ★★

  • Years and Years

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

  • You Don't Nomi

    ½

  • Sara Pascoe Live: LadsLadsLads

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Us

  • Pain and Glory

    ★★★½

  • Bryan Callen: Complicated Apes

  • The Art of Self-Defense

    ★★½