• Spencer

    ★★★★½

  • Paper Moon

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • It's a Wonderful Life

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Daisies

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Haunted Mansion

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Zola

    ★★★★