• Night Teeth

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Cinderella

  • Afterlife of the Party

    ★★½

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Together

    ★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • A Week Away

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Us Again

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Songbird

    ½

  • True Beauty

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • The Prom

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★½

  • Holidate

    ★★★½

  • Rebecca

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Clouds

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★