Sort by
  • Wulver’s Stane

    ★★★

  • Good Burger 2

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • When the Trash Man Knocks

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • Nahrani

    ★★

  • Disco Inferno

    ★★★

  • Malibu Horror Story

    ★★★½

  • The Spirit Became Flesh

    ★★★½

  • The Conference

    ★★★★

  • Dear David

    ★½

  • The Bell Keeper

    ★★

  • The Puppetman

    ★★★½

  • SlashFM II

    ★★★

  • Ghosts of the Void

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Dark Harvest

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Sorry, Charlie

    ★★★½

  • Sister Death

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Ride Baby Ride

    ★★★½

  • The Exorcists

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Visitors (Complete Edition)

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • Sam and Doug

    ★★★½

  • The Unbinding

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Zombie Town

    ★★½

  • Adventure Time: Fionna & Cake

  • El Conde

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★★★

  • All Fun and Games

    ★★★

  • Herd

    ★★

  • Demonic Toys: Jack-Attack

    ★★½

  • Werewolf Santa

    ★★★

  • That's a Wrap

    ★★★

  • Piglady

    ★★

  • Watchdog

    ★★

  • Psychosis

    ★★

  • Puzzle Box

    ★★

  • Deliver Us

    ★★★

  • Dark Windows

    ★★½

  • CarousHELL 3

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Island Escape

    ★★★

  • Butterscotch

    ★★★★

  • The Passenger

    ★★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Where the Devil Roams

    ★★★★

  • Autopilot

    ★★★

  • Justice League: Warworld

    ★★★

  • Bounce House

    ★★★½

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Natty Knocks

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Haunting of the Queen Mary

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★