Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Baby Driver

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • Deathgasm

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★½

  • Hotel Transylvania

    ★★★

  • Brave

    ★★½

  • The Avengers

    ★★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★

  • Thor

    ★★★½

  • Rango

    ★★★½

  • Megamind

    ★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Despicable Me

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★½