Sort by
  • The Age of Adaline

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Maid in Malacañang

    ½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Purple Hearts

  • Babe

    ★★★★½

  • Babe: Pig in the City

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Who Framed Roger Rabbit

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Winter's Bone

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★

  • Identity

    ★★★★

  • Lunana: A Yak in the Classroom

    ★★★½

  • The Medium

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • The Cursed

    ★★★