Sort by
  • A Little Life

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

  • This England

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • I Came By

    ★★★

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Bubble

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • The Batman

    ★★

  • Louis Theroux's Forbidden America

    ★★★★

  • Nest

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★½

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★½

  • Loki

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Yes Day

    ★½

  • South ParQ Vaccination Special

    ★★★★