Sort by
  • Fool's Paradise

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Covenant

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Hypnotic

    ½

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Cat Person

  • Magazine Dreams

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • Emancipation

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ½

  • Amsterdam

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★½

  • Devotion

    ★★★

  • My Policeman

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Son

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • White Noise

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½