Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Doctor Who: The Giggle

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • Static VI

  • Bela America

    ★★★

  • Meu Nome é Gal

    ★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Puan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

  • American Fiction

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Making Of

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Angela

    ★★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Carl's Date

  • Nimona

    ★★★

  • A Ilha dos Ilús

  • The Flash

    ★★★

  • Beyond the Sea

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★½

  • Bonnard, Pierre and Marthe

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★

  • The Delinquents

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • White House Plumbers

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★