Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ½

  • Pearl

    ½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★½

  • The Invitation

    ★½

  • After Ever Happy

    ½

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★★

  • Nope

    ★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Interceptor

    ★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Men

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Firestarter

  • Senior Year

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Blacklight

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Moonfall