Sort by
  • Madame Web

    ★★

  • Never Look Away

    ★★

  • A Real Pain

    ★★★★

  • Dìdi (弟弟)

    ★★★

  • Little Death

    ★★½

  • Night Swim

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • The Color Purple

    ★★½

  • EXmas

    ★★½

  • Napoleon

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • Challah on the Run

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Beast

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • Aggro Dr1ft

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Janet Planet

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Corpus Cavernosum

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Four Unloved Women, Adrift on a Purposeless Sea, Experience the Ecstasy of Dissection

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Afire

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★★½