Sort by
  • The Rat Catcher

  • The Creator

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • El Conde

    ★★

  • Home

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Nimona

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Terrestrial Verses

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Big Boys

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Who I Am Not

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • It Lives Inside

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Afire

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Music

    ★★

  • Tótem

    ★★★★

  • Mad Fate

    ★★½

  • Disco Boy

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Ambush

    ★★★

  • Our Body

    ★★★★

  • The Echo

    ★★★★

  • Samsara

    ★★★★

  • Regardless of Us

    ★★½

  • Someday We'll Tell Each Other Everything

    ★★

  • White Plastic Sky

    ★★★

  • Sharper

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★★

  • King Coal

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Mutt

    ★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★½

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Survival of Kindness

    ★★★

  • Creature

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½