• Halloween 4: The Return of Michael Myers

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Lords of Salem

    ½

  • Fright Night

    ★★★½

  • Vampires

    ★★

  • Child's Play

    ★½

  • No Country for Old Men

    ★★

  • Hail, Caesar!

    ★½

  • The Addams Family

    ★★

  • Becoming Eddie

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Perfect Blue

    ★★★★½

  • Tokyo Idols

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • It

    ★★